GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservis 12927009
nr 1292 7009
Teservis
16 delar, omkring 1900, Ryssland
Kondition: slitage, kanna med nagg, ett fat lagat
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:12:19
18/11 20:11:49
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska